Örnekköy su tesisatçısı tesisat su kaçağı klozet tesisatçı tıkanıklık

Örnekköy su tesisatçısı firması bölgeye cihazla su kaçağı tespiti, kameralı tıkanıklık açma, klozet tamiratı, petek temizleme servisi vermektedir. Güvenilir ve profesyonel su tesisatçı arıyorsanız 7X24 bizi arayabilirsiniz.

Örnekköy su tesisatçısı Örnekköy sıhhi tesisatçı

Örnekköy sıhhi tesisat olarak temiz su tesisatı ve atık su tesisatı konularında modern ekipmanlarla çalışan firmamız tesisat tamirat işlerine garanti vermektedir. Konutunuzun şebeke suyu girişinden pis su tesisatına kadar olan hat üzerinde her türlü montaj ve tamirat çalışmalarını yapmaktayız. Merak ettiğiniz tesisat sorunlarında lütfen önceden sorunuz. Su sayacı, vana, musluk, su bataryası, taharet musluğu, flex, iç takım sifon değişimi, basınç ayarlayıcı, lavabo, klozet, havlupan montajı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, ocak doğalgaz bağlantısı ilk anda akla gelen tesisatçı konularıdır. Su tesisatçı olarak su kaçağı, kanal tıkanıklıklığı, çift yönlü ilaçlı petek temizleme işlemlerini modern cihazlarla hızlı, temiz, kısa sürede ve garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Tüm sıhhi tesisat çözümlerimiz 20 yılı aşkın tecrübemizle, güler yüz eşliğinde uygulanmaktadır.

Örnekköy su kaçağı tespiti Örnekköy su tesisatçısı

Su kaçağı tespiti konusunda günümüzde geçmişe göre daha başarılı sonuçlar alınmasının sebebi artık modern ekipmanların devreye girmesidir. Bu gelişmiş imkanlara rağmen hala başarılı sonuçlar alamayıp geri dönen tesisatçı arkadaşların olduğunu da hatırlatmalıyız. Yani su kaçağı bulma cihazına sahip olmakla noktasal su kaçağı tespiti yapılamayabilir. Biz Örnekköy bölgesine, konusunda tecrübeli elemanlarla kırmadan su kaçağı tespiti hizmetleri vermekteyiz. Cihazla su kaçağı tespiti sayesinde Örnekköy müşterilerimizin su kaçağı sorunu en az masrafla ve en hızlı şekilde garantili çözülmektedir.

Örnekköy tıkanıklık açma Örnekköy kameralı kanal tıkanıklığı

Tıkanıklık açma işlemlerinde de günümüzde modern teknolojiler sayesinde daha başarılı ve hızlı sonuçlar alınmaktadır. Kamerayla tıkanıklığın olduğu nokta tespit edilerek, robot kol kullanılarak tıkanıklığın giderilmesine çalışılır. Bu işlemle tıkanıklık açılmıyorsa, zaten yeri ve şekli belli olduğundan dışarıdan direkt müdahale edilerek tıkanıklık tamir edilir. Örnekköy su tesisatçısı olarak biz Örnekköy bölgesine, konusunda tecrübeli elemanlarla tıkanıklık açma hizmetleri vermekteyiz. Kameralı robot sayesinde Örnekköy müşterilerimizin kanal tıkanıklığı sorunları en az masrafla ve en hızlı şekilde garantili çözülmektedir.

Örnekköy klozet tamircisi Örnekköy rezervuar iç takım sifon

Klozet sorunlarının başında rezervuar iç takım arızaları yer almaktadır. Rezarvuarda kullanılmak için depolanan suyun yönetimi iki ayrı bölümden oluşan iç takımın görevidir. İlk bölüm şebeke suyunu depoya alma işini yaparken ikinci bölüm sifon çekildiğinde veya butona basıldığında kullanılacak suyun boşaltılması işini yönetir. Örnekköy su tesisatçısı olarak biz rezevuar su  sorunlarında hangi bölümün arızalı olup olmadığına bakmaksızın, Örnekköy müşterilerimizin memnuniyeti için iç takımı komple değiştirmekteyiz.

Örnekköy petek temizleme Örnekköy çift yönlü petek temizliği

Kalorifer petekleri içinde zamanla yağ, pas ve çeşitli döküntülerin birikimiyle bir tortu oluşur. Petek içinde kanalları tıkayarak sıcak suyun rahat dolaşımını ve üzerideki ısıyı ortama bırakmasını engelleyen bu birikinti yüzünden iyi ısınamazsınız. Peteklerin tıkalı olup olmadıklarını elinizi yüzeylerinde gezdirerek de anlayabilirsiniz. Petek yüzeyindeki soğuk bölgeler tıkanıklığa işaret etmektedir. Bu durumda acil petek temizleme yaptırmanız gerekmektedir. Örnekköy su tesisatçısı olarak biz Örnekköy müşterilerimize her yıl sonbahar aylarında kombi bakımı ile birlikte çift yönlü petek temizliği yaptırmalarını tavsiye ederiz.


Örnekköy Su Tesisatçısı Tesisat Su Kaçağı Tıkanıklık
Whatsapp Ara Tıkla Ara